Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Rozwory - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

465 000 zł2 598 m² 178,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy unikalną działkę o powierzchni 2598 m, położoną w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Łomży w otoczeniu nowej, eleganckiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Krępsk

Krępsk(Rozwory + 20 km)

130 000 zł1 281 m² 101,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjne działki w miejscowości Krępsk, gmina Człuchów Oferuję na sprzedaż 4 atrakcyjnie położone działki budowlane, każda o powierzchni 1281 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Magnoliowa

Człuchów(Rozwory + 22 km)

150 410 zł1 157 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka budowlana ul. Magnoliowa, człuchów Lokalizacja: człuchów, ul. Magnoliowa Powierzchnia działki: 1157 m2 Rodzaj działki: budowlana Media: woda, prąd, gaz - w drodze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Wierzbowa

Stare Kupiski(Rozwory + 21 km)

204 000 zł1 164 m² 175,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1164m Stare Kupiski, 4 km od Łomży. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1164 m położona w miejscowości Stare Kupiski przy ul. Wierzbowej, zaledwie 4.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Promykowa

Międzybłocie(Rozwory + 21 km)

170 000 zł3 008 m² 56,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

***świąteczna obniżka ceny!*** ***obniżka ceny już O 55.000 ZŁ - nowa cena 170.000 zł*** Oferujemy do sprzedaży dużą działkę nr 639/6 o powierzchni 3.008 m2, położoną w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Bińcze

Bińcze(Rozwory + 12 km)

850 000 zł167 466 m² 5,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam 16,74 ha lasu w jednym rozłogu, działka w kształcie prostokąta. Dobry dojazd, położenie na skraju wsi Bińcze w gminie Czarne, powiat Człuchowski. Las młody, w 16 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Lipka

Lipka(Rozwory + 12 km)

50 000 zł979 m² 51,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane Lipka, powiat złotowski Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzech działek budowlanych położonych w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Zalesie

Zalesie(Rozwory + 23 km)

79 000 zł1 101 m² 71,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 11a w odległości 12km od Ostrowi Mazowieckiej. Cicha spokojna okolica, jednocześnie szybki dojazd do miasta. Idealna pod budowę wymarzonego domu. Zalety: -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Gwieździn

Gwieździn(Rozwory + 22 km)

70 400 zł880 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, położona w miejscowości Gwieździn (gmina Rzeczenica, woj. pomorskie). Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Laskowiec

Laskowiec(Rozwory + 6 km)

45 000 zł5 400 m² 7,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka leśna o powierzchni 0.54ha ( front 18m głębokość 354m) w Laskowcu przy szosie wewnętrznej w kierunku Przytuł. Zapraszam tel:   lub   Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Rozwory

Rozwory,mazowieckie

102 600 zł855 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 855 m2 położona w miejscowości Rozwory, gmina Rzekuń (mazowieckie), około 15 km od Ostrołęki. Nieruchomość ze "świeżego" podziału, więc w najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rozwory

Rozwory,mazowieckie

88 400 zł1 360 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1360 m2 w małej spokojnej wsi Rozwory w gm. Rzekuń. Odległości : 14 km - miasto powiatowego Ostrołęka, 9 km - gmina Rzekuń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rozwory

Rozwory,pomorskie

27 500 zł1 058 m² 25,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania 12 działek budowlanych w miejscowości Rozwory ( od 800 do 1100 m2), gmina Debrzno koło Człuchowa ( 30 km od Chojnic ). tel.  

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij